Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žďár | JH | 17,91 | 17,91 | 17,53 | |
2. | Chotěmice | TA | 18,62 | 18,62 | 18,42 | |
3. | Bohdalín | PE | 18,77 | 17,90 | 18,77 | |
4. | Holašovice | CB | 18,79 | 18,79 | 18,46 | |
5. | Jaronice | CB | 18,93 | 18,18 | 18,93 | |
6. | Ústrašice B | TA | 19,04 | 19,04 | 18,38 | |
7. | Chářovice | BN | 19,39 | 18,46 | 19,39 | |
8. | Načeradec | BN | 19,47 | 18,84 | 19,47 | |
9. | Strmilov | JH | 19,62 | 19,62 | 18,90 | |
10. | Chrbonín A | TA | 19,63 | 19,63 | 19,26 | |
11. | Kamenice nad Lipou | PE | 19,78 | 18,65 | 19,78 | |
12. | Slapy | TA | 20,07 | 18,23 | 20,07 | |
13. | Skalice | TA | 20,13 | 20,13 | 19,54 | |
14. | Dvorce A | TA | 20,41 | 20,41 | 19,54 | |
15. | Zdislavice | BN | 20,64 | 20,15 | 20,64 | |
16. | Daměnice | BN | 21,11 | 21,11 | 20,79 | |
17. | Řepeč | TA | 22,38 | 19,63 | 22,38 | |
18. | Zhoř u Tábora | TA | 22,76 | 19,51 | 22,76 | |
19. | Košice | TA | 24,27 | 24,27 | 22,33 | |
20. | Dvorce B | TA | 26,03 | 25,31 | 26,03 | |
21. | Obora B | TA | 27,99 | 26,80 | 27,99 | |
22. | Tučapy dorost | TA | 28,27 | 22,13 | 28,27 | |
23. | Chválkov | PE | 28,56 | 28,56 | 24,93 | |
24. | Zdešov | JH | 31,96 | 31,96 | 31,41 | |
25. | Drunče | JH | 35,50 | 31,35 | 35,50 | |
26. | Malšice | TA | 45,85 | 45,85 | 34,72 | |
27. | Heřmaneč | JH | NP | NP | NP | |
27. | Obora A | TA | NP | NP | NP | |
27. | Tučapy A | TA | NP | NP | NP |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Stakory "B" | MB | 26,91 | - | - | |
2. | Kosořice | MB | 27,55 | - | - | |
3. | Dolní Stakory "A" | MB | 28,60 | - | - | |
4. | Doubravička | MB | 29,05 | - | - | |
5. | Chotětov | MB | 29,52 | - | - | |
6. | Březno | MB | 33,41 | - | - | |
7. | Dlouhá Lhota | MB | 36,76 | - | - | |
8. | Semčice | MB | 38,23 | - | - | |
9. | Petkovy | MB | 40,70 | - | - | |
10. | Horní Bousov | MB | 42,04 | - | - | |
11. | Bechov | MB | 42,32 | - | - | |
12. | Bakov nad Jizerou | MB | 46,27 | - | - | |
13. | Kosmonosy | MB | 65,12 | - | - | |
14. | Chudíř | MB | 68,59 | - | - | |
15. | Skalsko | MB | NP | - | - |
Dospělí kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vidice | DO | 19,63 | - | 19,63 | |
2. | Křelovice | PS | 19,69 | - | 19,69 | |
3. | Kdyně | DO | 19,98 | - | 19,98 | |
4. | Brnířov | DO | 21,70 | - | 21,70 | |
5. | Tachov | TC | 24,00 | - | 24,00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Honza Adamec | 15,52 | 0 | 02.04.2013 23:41 | |
Honza Adamec | 15,52 | 0 | 02.04.2013 23:46 | |
Honza Adamec | 15,52 | 0 | 02.04.2013 23:48 | |
Honza Adamec | 15,52 | 0 | 02.04.2013 23:51 | |
Honza Adamec | 15,52 | 0 | 02.04.2013 23:59 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/09/27 | Fotbalové hřiště, IV Pohárová soutěž | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře
- Bratislavský kraj
- Trnavský kraj
- Trenčiansky kraj
- Nitriansky kraj
- Žilinský kraj
- Banskobystrický kraj
- Prešovský kraj
- Košický kraj
- Hlavní město Praha kraj
- Středočeský kraj
- Jihočeský kraj
- Plzeňský kraj
- Karlovarský kraj
- Ústecký kraj
- Liberecký kraj
- Královéhradecký kraj
- Pardubický kraj
- Vysočina kraj
- Jihomoravský kraj
- Olomoucký kraj
- Moravskoslezský kraj
- Zlínský kraj
- Bratislava I okres
- Bratislava II okres
- Bratislava III okres
- Bratislava IV okres
- Bratislava V okres
- Malacky okres
- Pezinok okres
- Senec okres
- Dunajská Streda okres
- Galanta okres
- Hlohovec okres
- Piešťany okres
- Senica okres
- Skalica okres
- Trnava okres
- Bánovce nad Bebravou okres
- Ilava okres
- Myjava okres
- Nové Mesto nad Váhom okres
- Partizánske okres
- Považská Bystrica okres
- Prievidza okres
- Púchov okres
- Trenčín okres
- Komárno okres
- Levice okres
- Nitra okres
- Nové Zámky okres
- Šaľa okres
- Topoľčany okres
- Zlaté Moravce okres
- Bytča okres
- Čadca okres
- Dolný Kubín okres
- Kysucké Nové Mesto okres
- Liptovský Mikuláš okres
- Martin okres
- Námestovo okres
- Ružomberok okres
- Turčianske Teplice okres
- Tvrdošín okres
- Žilina okres
- Banská Bystrica okres
- Banská Štiavnica okres
- Brezno okres
- Detva okres
- Krupina okres
- Lučenec okres
- Poltár okres
- Revúca okres
- Rimavská Sobota okres
- Veľký Krtíš okres
- Zvolen okres
- Žarnovica okres
- Žiar nad Hronom okres
- Bardejov okres
- Humenné okres
- Kežmarok okres
- Levoča okres
- Medzilaborce okres
- Poprad okres
- Prešov okres
- Sabinov okres
- Snina okres
- Stará Ľubovňa okres
- Stropkov okres
- Svidník okres
- Vranov nad Topľou okres
- Gelnica okres
- Košice I okres
- Košice II okres
- Košice III okres
- Košice IV okres
- Košice - okolie okres
- Michalovce okres
- Rožňava okres
- Sobrance okres
- Spišská Nová Ves okres
- Trebišov okres
- Hlavní město Praha okres
- Benešov okres
- Beroun okres
- Kladno okres
- Kolín okres
- Kutná Hora okres
- Mělník okres
- Mladá Boleslav okres
- Nymburk okres
- Praha-východ okres
- Praha-západ okres
- Příbram okres
- Rakovník okres
- České Budějovice okres
- Český Krumlov okres
- Jindřichův Hradec okres
- Pelhřimov okres
- Písek okres
- Prachatice okres
- Strakonice okres
- Tábor okres
- Domažlice okres
- Cheb okres
- Karlovy Vary okres
- Klatovy okres
- Plzeň-město okres
- Plzeň-jih okres
- Plzeň-sever okres
- Rokycany okres
- Sokolov okres
- Tachov okres
- Česká Lípa okres
- Děčín okres
- Chomutov okres
- Jablonec nad Nisou okres
- Liberec okres
- Litoměřice okres
- Louny okres
- Most okres
- Teplice okres
- Ústí nad Labem okres
- Havlíčkův Brod okres
- Hradec Králové okres
- Chrudim okres
- Jičín okres
- Náchod okres
- Pardubice okres
- Rychnov nad Kněžnou okres
- Semily okres
- Svitavy okres
- Trutnov okres
- Ústí nad Orlicí okres
- Blansko okres
- Brno-město okres
- Brno-venkov okres
- Břeclav okres
- Zlín okres
- Hodonín okres
- Jihlava okres
- Kroměříž okres
- Prostějov okres
- Třebíč okres
- Uherské Hradiště okres
- Vyškov okres
- Znojmo okres
- Žďár nad Sázavou okres
- Bruntál okres
- Frýdek-Místek okres
- Karviná okres
- Nový Jičín okres
- Olomouc okres
- Opava okres
- Ostrava-město okres
- Přerov okres
- Šumperk okres
- Vsetín okres
- Jeseník okres
- bez určení okresu okres
- Dážď vo finále SMHL priniesol slzy šťastia aj smút
- Nečekaný zvrat v Nedašově
- Podlužany priali Zbore a Kvašovu
- Domácich pokoril v Horenickej Hôrke len Brumov A
- Súťaž o Putovný pohár starostu obce Svinná
- Štrnástkové hody v Pravoticiach
- Na takmer domácej pôde v Nedašovej Lhote zvíťazil
- 7. kolo Slovensko – moravskej hasičskej ligy v Zbo
- Ženy z Moškovca valcujú naďalej
- SMHL prvý raz v Trenčianskych Stankovciach
- Ihrište prinieslo víťazstvá Nedašova a Moškovca
- V Dežericiach padali rekordné časy
- 2. kolo SMHL v Moškovci
- Memoriál Baróna Friesenhofa v Krásne
- Záver siedmeho ročníka SMHL v Ďurďovom
- Brumov B opäť víťazne, tentoraz v Horenickej Hôrke
- VIII. kolo SMHL v Pravoticách aneb kdo mohl, ten k
- Brumov vyhral všetko, čo sa vyhrať na súťaži v Zbo
- Zbora obrala všetkých o body aj v Ihrišti
- V Dežericiach pokračoval boj o ligové body
- 2. kolo SMHL Moškovec
- Otvorenie siedmeho ročníka SMHL v Krásne
- SMHL pokračovala 9. kolom v Horenickej Hôrke
- V Zbore po prvýkrát na novej trati
- Závěr SMHL v Lehotě pod Vtáčnikom
- SMHL vs. ZLPS v Nedašově
- V Ďurďovém měli netradiční disciplíny pro diváky
- 10. kolo SMHL ve Svinné
- VIII. kolo SMHL v Pravoticiach
- 5.kolo 5.ročníka Slovensko Moravskej Hasičskej Lig
- V Bylnici klasická stovka bez nástřiků
- Třetí kolo SMHL aneb lovcem nedašovského skalpu te
- II. kolo ve Streženicích
- Jde to v Krásně ještě krásněji?
- Deset dní do startu SMHL
- SMHL: v Bylnici celkem 50 družstev
- SMHL: v sobotu v Bylnici, v neděli Svinná
- Komentář ke druhému kolu SMHL
- V Krásně bylo opět krásně
- II.kolo SMHL ve Streženicích
- Pravidla SMHL
- V sobotu začína Slovensko-Moravská hasičská liga
- SMHL: Poprvé v historii zvítězilo družstvo z Morav
- SMHL se blíží do finiše
- SMHL: Bolek Polívka má nástupce!
- 12.kolo SMHL v Podlužanech (SR)
- SMHL: Báječný víkend pod psa
- O víkendu konfrontace ZL ligy a SMHL
- 7. kolo SMHL v PRAVOTICIACH
- Pozor na změny ve Zboře a Nedašově Lhotě
- II.kolo SMHL bylo v Krásnu
- II.kolo SMHL bude v Krásnu, okr. Partizánské
- STARTUJE SLOVENSKO - MORAVSKÉ POMEZÍ
- Skončil 2.ročník SMHL
- Liga jak má být aneb boj do posledního kola.
- V Brumově a Nedašově půjde v neděli "o bedny&
- Loni televize letos DVD
- Zhodnocení V. kola SMHL a pozvánka do Zbory a Ned.
- Pozvánka do Pravotic, zhodnocení III.kola SMHL
- Výsledky II.kola SMHL v Krásně (SR)
- DHZ Brvnište (SR) zlepšil úroveň jejich soutěže
- Pozvánka na I. a II. kolo SMHL
- Pravidla SMHL pro rok 2004
- Boj v SMHL až do posledního kola
- Závody jak se patří
- SMHL finišuje posledními třemi koly
- SMHL: 10.a 11.kolo v Púchově a Ďurďové
- V Bylnici s extraligovou účastí
- Přijeďte si pro televizi do Bylnice
- Víkendová kola SMHL...
- Mistři nástřiků úspěšní jen na 50 %
- Lehota p.Vt. potvrdila kvalitu
- Krásno bylo krásné
- Pravidla a bodování SMHL v roce 2003
- Kdo je jak připraven?