Bookmark and Share

V sobotu začína Slovensko-Moravská hasičská liga

Vydané dňa 12. 06. 2006 (3650 x prečítané)

     Úvodní víkend bude patřit všem, kteří přijedou okusit první kolo SMHL. V sobotu 17. 6. 2006 ve 14.00 hod. Vás přivítá Krásno (SR), které už tradičně zahajuje celý seriál 13. kol této ligy. Pravidla pro celou ligu zde budou brzy zveřejněna kolegou z Nedašova.
     Mimochodem právě Nedašov a děvčata z Podlužan budou mít velkou motivaci potvrdit jejich loňské celkové vítězství v této lize.
     Dále podrobnosti.


     Pro všechna družstva, která se mohou soutěže zúčastnit platí následující stručná pravidla:

Útok na 2 B a 2 x 2 C, sklopky, 7 členů, sportovní hadice, 200,- SK
1.místo muži: 2 000,- SK,   2. 1 500,-   3. 1 000,-
1.místo ženy: 600,-             2.    400,-   3.    300,-
všichni pohár a muži  + putovní

kontakt: Marián Smatana 0905522497

Družstva, která se chtějí zúčastnit celé SMHL a chtějí se počítat do celkových výsledků zaplatí poplatek 1 000,- SK, který se použije na nákup pohárů pro celkové vítěze v obou kategoriích a pro finanční ocenění předních družstev.
Samozřejmě kterákoliv družstva se jednotlivých soutěží mohou zúčastnit, aniž by tento poplatek zaplatila.

A nakonec můj tip:
muži: přestože pouze vím, že Nedašovu to letos již šlape, tak jak si představuje, myslím, že si letos vyberou více  N-ek než Brumov a Lehota. Z toho vyplývá, že letos by vítězství bral ze všech nejraději Brumov. Lehota se bude chtět vrátit tam, kde byla nejvíc zvyklá - na výsluní. Ale s tím vším mohou zamotat černí koně z Podlužan a dále mi všichni promiňte, protože Vaše montáže a předělávky přes zimu jsem neměl možnost kde vyčíst.
ženy: nevím, ale asi bych souboj nejvíce čekal u Bylnice a Podlužan.

V den prvního kola se těžko dostanu ke komentáři, protože Vám mohu akorát zamávat z "Ghany". Proto ani moc v Krásně dlouho nezůstanou moravská družstva, která se budou snažit dojet domů na začátek zápasu ČR - Ghana na 18.00 hod.
Možná nás pořadatelé překvapí s projekcí ?Zdroj: Ofka