Bookmark and Share

Víkendová kola SMHL...

Vydané dňa 16. 07. 2003 (4987 x prečítané)

...se uskuteční v sobotu v Pravoticích ( SR), v neděli ve Zboře ( SR) a Nedašové Lhotě.Více informací ...


V sobotu se sjedou družstva do Pravotic, kde Vás čeká klasika na 2B.Startovné 200,- SK.Muži i Ženy. Začátek: 14.00 hod. Sklopky a elektromíra.Ceny: M-2000,- 1000,- 500,- a poháry. Ženy 500 + 300 + 100,- a poháry.Inf: 0908706077
     V neděli ve Zboře 3B a proudy po 1C. Startovné 200,- SK. Ceny: poháry, finance a věcné ceny. Začátek již v 9.00 hod. Sklopky a elektromíra.
     Poté se družstva přesunou přes hraniční přechod Ned. Lhota a přímo ve Lhotě se pokusí shodit sklopky na dost neobvyklé trati do prudkého kopce. O tom, že by hasiči měli zdolat požár lesa v tak velkém převýšení to za zkoušku stojí. Rozhodně si všichni užijí dobré nálady.
     Pokusím se napsat recept jak na to, aby jste zdolali rekord tratě, který vytvořil bývalý Bylnice B-team za nějakých 31 s. Myslím, že to letos padne kolem 27 s.
     Po výstřelu se udělá klasická nabíračka na dopravním vedení a útočné vedení si vezme rozdělovač, jednu hadici B, (kterou pustí za lávkou tak, že jeden konec je napojen na rozdělovač), 3 x C hadice a běží zpětně přes startovní čáru a lávku přes potok do prudkého kopce, kde mají co dělat, když jim tam strojník pošle H2O. Béčkař má úlohu težší. Běží ze základny s napojenou B ! proudnicí a dvěma béčky také zpět přes lávku, ale po asi 30 m shazuje prázdný sud. Poté mu strojník přepne vodu tak, aby rozpojil proudnici a propojil útočné vedení na další třetí béčko.Povelem ruky pokyne strojníkovi, aby přepnul a dal vodu do celého útočného vedení. Vítězem se stane kdo? Družstvo s myslivnou v hlavě, dobrými koňmi na C proudech a šikovným béčkařem. Tip: Nedašov a konečně Brumov s Bylnicí A !


Zdroj: Ofka