Bookmark and Share

Závody jak se patří

Vydané dňa 08. 09. 2003 (5250 x prečítané)

Kdo neviděl neuvěří ! Nedělní závody byly pro řadu družstev nezapomenutelným zážitkem.


     Již jen jedno kolo zbývá do skončení celé SMHL. Proto si nikdo nenechal ujít oba nedělní závody, které pořádaly SDH Brumov a Nedašov (ZL).
     Oba závody se počítaly do dvou lig zároveň - SMHL a zlínské. Konkurence se sjela obrovská. Do Brumova se sjelo celkem 48 družstev. Bylo o co závodit. Velmi kvalitní ceny ale především boj o umístění v jednotlivých ligách byl znát. Dopoledne byla znát na hodně družstvech velká nervozita. Především domácí borci z Brumova měli obrovskou smůlu, kterou korunovali i v Nedašově. Přestože obě soutěže nedokončili, zanechali alespoň dojem coby organizátoři dobře připravené soutěže. Letos si té smůly a čtvrtých míst vybrali na dlouhá léta dopředu. Šarovy přiznali konec sezóny tak, že jim moc času na trénování již nezbývá ale s přehledem si udrželi třetí místo a vítězství ve zlínské lize. Jejich celkové vítězství potvrdilo jejich kvality a letos jich nikdo nemohl ohrozit. Největší souboj se očekával mezi dosud vedoucí Lehotou pod Vtáčnikom a Bylnicí o celkové první místo v SMHL. Taktika \"skorodomácí\" Bylnice B byla jasná, netaktizovat a vždy Lehotu porazit. V Brumově se jim to povedlo. V Nedašově si ovšem tuto pozici obě družstva vyměnili. A z nadějí po prvním místu zbyla jen čistě hypotetická úvaha. Samozřejmě že si Lehota doma vítězství pohlídá a předvede korunovaci přímo doma. Kromě Rony L.R. a Pravotic, kteří tuším závodí o třetí místo se pojedou družstva do Lehoty příjemně pobavit. Přesné výsledky z Nedašova bohužel ještě nemám.
      Závod v Brumově skončil pro jednu závodnici velmi nešťasně. Po nárazu proudnicí nad oko jí přibylo několik stehů pro krásu. Alespoň prostřednictvím tohoto příspěvku ti přejeme brzké uzdravení !!!
     Na pěkné výkony,atmosféru,občerstvení... se jen tak nezapomene. Kaňkou celého dne zůstane vystupování velitele žen z Tečovic, který výroky z dopoledne korunoval v Nedašově \"ručně stručně\". Přesto že i bylnickým ženám šlo o místo které drželi v Nedašově, jsme schvalovali pořadatelům, aby ženy z Vydrné útok opakovali pro nešťastné rozhodnutí pořadatele. Zarážející je ovšem to, že k útoku \"bratra\" H...došlo až po té, kdy stejně jeho děvčata byly vítězkami závodu. Ostatní se ale shodli, že těmito výstupy je pan H známý a někoho to ani nepřekvapilo.   


Zdroj: Ofka


Dalšie články

SMHL

  skupiny článkov


  Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
  Muži
  1 Bylnice Zlín - - 15,64
  9 Nedašov Zlín - - 18,85
  11 Nedašova Lhota Zlín - - 19,61
  15 Brumov Zlín - - NP