Bookmark and Share

V Brumově a Nedašově půjde v neděli "o bedny&

Vydané dňa 30. 08. 2004 (3285 x prečítané)

SMHL čekají poslední tři kola do konce. Tuto neděli se již může rozhodnout, kdo se postaví v Lehotě pod Vtáčnikom na stupně vítězů. V kategorii mužů jsou stále ve hře 4 družstva. Především...


...Lehota má v rukou žolíka, naopak Brumov zatím drží černého Petra.
     Lehotě stačí jedno vítězství a obhájí titul mistra SMHL. Největší tlak bude na družstvo z Brumova, které musí před vlastním publikem zabodovat, aby snížilo ztrátu, kterou má na třetí Bylnici - 21 bodů. Jen tak si udrží teoretickou šanci postoupit alespoň na třetí místo v celkovém pořadí. Až teď ke konci letošní SMHL je vidět, jak je těžké dohánět handicap z kraje roku, když museli válčit na dalších dvou polích - postupovkách PS.
     Právě proto je celá letošní SMHL zajímá, když se snaží mezi nejlepší tři týmy vklínit stále více družstev. Rovněž tak pro Nedašov nemusí být ještě jednoduché unést pozici, která ji zatím právem náleží. Pozice zatím druhého místa je pro ně zároveň i výzvou, pokusit se o atak na první místo a zároveň uhlídat stupně vítězů, protože jakákoliv hrubá chyba by je o to mohla připravit. Zajímavá proto bude taktika, kterou družstva zvolí. Bylnici však bude stačit splnit cíl, který si stanovila na začátku sezony - pohárové umístění v celé SMHL.Lepší vrabec v hrsti...?
     Ze hry ovšem nejsou ani jiná družstva. Lednické Rovné ještě taky teoreticky žije. Rovněž boj o celkovou sedmou příčku, která zaručuje nemalé finanční ohodnocení,  bude zajímavý.
     V dolní polovině půjde především o čest a neskončit na úplném chvostu tabulky, kterou pěkně sestavil Jakub Vilímek alias Saňák senior v diskuzi v Rubrice Zlínská liga 8.díl.
    Prozatím je průběžné pořadí na předu následující ( jsou již vypuštěny 4 nejhorší výsledky ):
1. Lehota        179
2. Nedašov     166
3. Bylnice        156
4. Brumov       135
5. Lednické R. 121
     V kategorii žen je situace zajímavá především v boji o druhou až třetí příčku. Podlužany si totiž rezervovali první příčku s patřičným předstihem. Na doraz musí jet děvčata z  Pruského. Přestože se zatím drží na druhém místě, nemají však v záloze takové body jaké mají Ďurďové a Bylnice. Jakýkoliv nezdar může proto Pruské posunout až na poslední šesté místo. Můj tip na celkové pořadí je proto: 1. místo Podlužany, 2. Ďurďové a 3. Bylnice.
     V Nedašově bude možnost reklamovat případné nedostatky v celkové tabulce na základě výsledných časů, které pořadatelé po skončení každého kola posílali na moji meil. adresu. Věřím, že se nejedná o hrubé chyby. Přesto se nějaká chybička mohla vloudit.
     Nadcházející víkend bude proto zajímavý, protože JDE O VŠECHNO. Proto si dovoluji tvrdit, že do Lehoty se hasiči pojedou příjemně pobavit.
 
     A to nejdůležitější:
5. září 2004 v Brumově u KD od 9.00 hod.
Superceny v podobě půlmetrových pohárů,
1 500,- 1 000,- 300,-...

Dále:videoprojekce proběhlých útoků, guláš, limo, tlačenka ( na pivo:) steaky a Faska na startu.

Nedašov: ihned po té ve 13.00 hod.
Ceny srovnatelné! Dobrá zábava i pivo. Svobodné cérky...

     Zajímavostí pro diváky v Nedašově bude \"dvojboj\" All Stars Moravy versus Slovensko. Tak snad mi nebude mít Ned. Lhota Lidečko za zlé, když jsem po konzultacích s Nedašovem z jejich týmu nikoho nenominoval do týmu z Moravy. Navrhl jsem nominaci v počtu Brumov 3, Bylnice 2 a Nedašov 2 místa. Nedašov ustoupil o jedno místo a tak předpokládám sílu družstva v následujícím složení:
Koš: Karel Z.
Nálevka: Michal B.
Stroj: ? Nedašov
B: Pekař
R: Bedyk
LP: Saňák Junior
PP: Bubla
Startovné: Před i po-jedné.
Dresy: stračena
Nařadí: matice, savice, Pravotice
Ceny: Vítězství: Teplá voda.
          Prohra: Po svých domů.

     Na konci si všichni zazpíváme:
\"V Nedašově, v Návojné aj téj Lhotě pokojnéj tam je krááááásně...\"

Diskuze pod článkem povolena!