Bookmark and Share

SMHL: 10.a 11.kolo v Púchově a Ďurďové

Vydané dňa 12. 08. 2003 (5044 x prečítané)

SMHL pokračovala dalšími koly. Zbývají poslední čtyři.


SMHL pomalu finišuje do svého závěru. Tolik vyhlášená soutěž v Púchově byla nejen dobře obsazena, ale i zajištěna. Vítěz 3 500,- Sk,krásné poháry včetně putovních jak pro muže, tak pro ženy. Letos ho přijela \"vyhrát\" Bylnice. Opět ji zbyly slzy pro pláč a zvoněly telefony k Chocholouškovi. Vždyť z posledních 6.ročníků skončila pětkrát čtvrtá a jednou pátá!!! Soutěž si myslím, že rada zhodnotí dobře, až na celkový dojem-na pivo jsem čekal neuvěřitelných 25 minut. Vzhledem k tomu, že ještě nemám k dispozici video, tak si na komentování týmů netroufám a navíc mě tlačí čas. Dejte své komentáře raději sami pod tento článek.
     Zajímavá je ovšem tabulka pravdy, kterou jsem si vypracoval sám, když jsem u každého škrtl pět nejhorších výsledků, tak jak to uděláme po skončení ligy.
1.místo     Lehota p.Vtáčnikom  SR  105 b.
2.-3.místo Pravotice                  SR    94 b.
2.-3.místo Rona Led.Rovne       SR    94 b.
4.místo     Bylnice                      ZL     91 b.
5.místo     Brumov                     ZL     82 b.
6.místo     Nedašov                   ZL     63 b.
...
Dlužím Vám hodnocení úrovní v Bylnici-3 známka. V Zboře -3. Ve Svinné není rozhodnuto o jedničce, kvůli opoždeným výsledkům. Púchov a Ďurďové zatím se rada nesešla.
PS:Vzkaz pro Brumov: Šrote to Vám ten válec máme vozit na každou soutěž ? V Ďurďové jsme Vám ho dali do kravína, aby nebyl tolik vidět.


Zdroj: Ofka


Dalšie články

SMHL

  skupiny článkov


  Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
  Muži
  4 Bylnice Zlín - - 17,66
  5 Brumov Zlín - - 18,29
  12 Nedašova Lhota Zlín - - 22,27
  15 Nedašov Zlín - - NP