Bookmark and Share

O víkendu konfrontace ZL ligy a SMHL

Vydané dňa 27. 07. 2005 (2506 x prečítané)

První letošní srovnání družstev zařazených do Zlínské ligy a Slovensko Moravské hasičské ligy se uskuteční v sobotu 30. července od 14. 00 hod. v Bylnici okr. Zlín. Rezervace pořadí probíhá v daném tématu diskuze Firesportu.Zajímavé jsou ceny pro obě kategorie:

M: 1.místo: 2 000,- Kč, DVD a pohár
     2. místo:   700,- Kč, pohár
     3.místo:    300,- Kč, pohár

Ž:  1.místo:   600,- Kč, pohár
     2.místo:   400,- Kč, pohár
     3.místo:   200,- Kč, pohár

 

a další dárkové ceny od sponzorů.

 

Do boje o ceny se zařadí Brumov, který stovky umí a jeho loňské vítězství to jen potvrzuje. Dále Lehota pod Vtáčnikom, která loňským časem vyvrátila pověsti o tom, že to slovenská družstva na stovky neumí. Standart v SMHL si letos udržují Podlužany, ale jejich proudaře jsem na této trati ještě neviděl. Podobně je na tom i Krásno.
Z družstev ZL ligy se porvou o příčky nejvyšší Šarovy, které svůj výkon potvrdily o minulém víkendu na extralize druhým místem. Rozhodně nelze brát na lehkou váhu Go Go týmy z Velkého Ořechova, protože na okresním kole v PÚ to dali i Bylnici, která si rozhodně věřila víc a bude se jim snažit porážku vrátit. Projevit by se už mohli borci z Vrbětic, kterým jsem letos věřil víc, ale lesk z loňského triumfu u nich doma se zatím vytrácí.
Překvapením ovšem mohou být týmy z blízkého okresu UH, které pravidelně jezdí extraligu ČR.


Družstva mužů si to rozdají na 100 m a po skončení této kategorie se trať upraví pro ženy na 80 m. Hřiště je připraveno ve velmi nízkém sestřihu (golfové hole s sebou). 
Myslím, že si soutěžící najdou cestu i na připravené občerstvení: steaky, guláš, uzenina, Gambrinus.

Na příjemné setkání se všemi se těší SDH Bylnice.