Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 06. 07. 2021 2021/07/30 Lukavice, sportovní areál, 4. kolo Podorlické ligy v požárním útoku RK -
2 17. 07. 2021 2021/07/30 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár obce Dobřínsko, 2. kolo ZNL ZN ZNL
3 26. 07. 2021 2021/07/31 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2021 LI PKL
4 29. 06. 2021 2021/07/30 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda - VII. ročník TC -
5 17. 07. 2021 2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
6 17. 07. 2021 2021/07/31 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
7 19. 07. 2021 2021/07/30 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
8 01. 07. 2021 2021/07/30 Hustopeče n. B., O pohár SDH PR VCPR
9 16. 07. 2021 2021/07/31 Hřiště Kostelany, O pohár starosty Obce KM -
10 19. 07. 2021 2021/07/31 Hřiště SDH Komárov, 8. kolo Moravskoslezského poháru OP -
11 25. 07. 2021 2021/07/31 Otínoves, O pohár starosty PV VCPV
12 31. 05. 2021 2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž RK -
13 06. 07. 2021 2021/07/31 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž na 2B KM -
14 25. 07. 2021 2021/07/31 ONL Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
15 17. 07. 2021 2021/07/30 Prušánky, park u koupaliště, O put.pohár starosty obce,noční M+Ž 3B, 7.kolo BHL HO BHL
16 18. 07. 2021 2021/08/01 Čechtín, O pohár TR EXČR
17 11. 07. 2021 2021/08/31 Milotice n. B., O pohár SDH PR VCPR
18 18. 07. 2021 2021/08/01 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
19 19. 07. 2021 2021/07/31 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
20 31. 07. 2021 2021/07/31 Jaronice, O pohár CB THL
21 04. 07. 2021 2021/07/04 místní fotbalové hřiště, 16.ročník pohárové soutěže VS -
22 22. 07. 2021 2021/07/31 Bolatice, hřiště FK Bolatice, 8.kolo MSP, O putovní pohár SDH Bolatice OP -
23 12. 07. 2021 2021/08/06 Bystřička - Hřiště u Lukášů, 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce VS -
24 24. 07. 2021 2021/08/07 Nové Sedliště, Memoriál V. Pecháčka TC TCL
25 07. 07. 2021 2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b BR -
26 24. 07. 2021 2021/08/07 Pohled, Pohled HB HBHL
27 02. 08. 2021 2021/08/06 Bechov, Pohár Formanka MB JL
28 26. 07. 2021 2021/08/06 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
29 24. 07. 2021 2021/08/07 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
30 24. 07. 2021 2021/08/07 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
31 24. 07. 2021 2021/08/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
32 25. 07. 2021 2021/08/06 Areál u ZD, Trnov, VČHL Trnov RK VČHL
33 26. 07. 2021 2021/08/07 Meziříčko, O putovní pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
34 00. 00. 0000 0000/00/00 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B VS -
35 18. 07. 2021 2021/08/06 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021 OP -
36 12. 07. 2021 2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová VS -
37 31. 07. 2021 2021/08/06 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B OL -
38 10. 07. 2021 2021/08/04 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž TR -
39 24. 07. 2021 2021/08/07 Újezd - Hřiště, Újezd - 3. kolo CHNHL DO CHNHL
40 24. 07. 2021 2021/08/08 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O pohár BV BHL
41 26. 07. 2021 2021/08/08 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár SDH Radostín nad Oslavou ZR ŽL
42 26. 07. 2021 2021/08/07 Němčice, O pohár SDH Němčice BK VCBL
43 25. 07. 2021 2021/08/08 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
44 25. 07. 2021 2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru OP -
45 13. 07. 2021 2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
46 01. 08. 2021 2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka OP -
47 31. 07. 2021 2021/08/14 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
48 31. 07. 2021 2021/08/14 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
49 31. 07. 2021 2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM EXČR
50 31. 07. 2021 2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
51 02. 08. 2021 2021/08/13 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
52 22. 05. 2021 2021/05/22 Hovorany, hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka Hovorany, M+Ž+DOR 9.kol HO BHL
53 01. 08. 2021 2021/08/13 Olšovec, O pohár starosty OÚ PR VCPR
54 06. 08. 2021 2021/08/13 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
55 08. 08. 2021 2021/08/14 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout OL HE
56 04. 08. 2021 2021/08/14 Dalešice, Dalešice JN FNC
57 01. 08. 2021 2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
58 02. 08. 2021 2021/08/14 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
59 02. 08. 2021 2021/08/14 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
60 01. 08. 2021 2021/08/15 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
61 01. 08. 2021 2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
62 30. 05. 2021 2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce DO -
63 21. 07. 2021 2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice TR -
64 07. 08. 2021 2021/08/21 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
65 13. 08. 2021 2021/08/20 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku OL -
66 16. 08. 2021 2021/08/21 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
67 07. 08. 2021 2021/08/20 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
68 09. 08. 2021 2021/08/21 Zbraslav, O putovní pohár SDH Zbraslav BO ŽL
69 13. 08. 2021 2021/08/20 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
70 20. 07. 2021 2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka DO -
71 21. 07. 2021 2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B BR -
72 21. 07. 2021 2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města TR -
73 25. 07. 2021 2021/08/20 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice ZN -
74 15. 08. 2021 2021/08/21 ONL Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
75 07. 08. 2021 2021/08/20 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce VS -
76 11. 08. 2021 2021/08/21 Bukovno, Bukovno MB FNC
77 16. 08. 2021 2021/08/22 Jílové u Držkova, Jílovksý pohár 2021 JN PKL
78 08. 08. 2021 2021/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
79 09. 08. 2021 2021/08/21 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
80 00. 00. 0000 2021/08/27 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka MB -
81 14. 08. 2021 2021/08/28 Hošťka, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
82 14. 08. 2021 2021/08/28 Smilov, Smilov HB HBHL
83 15. 08. 2021 2021/08/28 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
84 23. 08. 2021 2021/08/27 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
85 14. 08. 2021 2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
86 14. 08. 2021 2021/08/27 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
87 14. 08. 2021 2021/08/28 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
88 14. 08. 2021 2021/08/28 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
89 20. 08. 2021 2021/08/27 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
90 22. 08. 2021 2021/08/28 ONL Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
91 08. 08. 2021 2021/08/27 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků KM -
92 14. 08. 2021 2021/08/28 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - FINÁLE CHNHL DO CHNHL
93 15. 08. 2021 2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
94 10. 08. 2020 2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B VS -
95 23. 08. 2021 2021/08/27 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
96 01. 08. 2021 2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
97 15. 08. 2021 2021/08/29 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
98 30. 08. 2021 2021/09/04 Podmoklice, PKL Podmoklice SM PKL
99 21. 08. 2021 2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
100 21. 08. 2021 2021/09/04 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
101 21. 08. 2021 2021/09/04 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
102 23. 08. 2021 2021/09/03 Lysice, O pohár rady městyse Lysice BK VCBL
103 10. 07. 2021 2021/07/10 Rohatec u ZŠ soutěž přesunuta, O putovní pohár starosty obce HO GPHO
104 21. 08. 2021 2021/09/04 Nová Včelnice, O pohár starosty města _ pohárová soutěž mimo PLPÚ JH PLPU
105 21. 08. 2021 2021/09/03 Rohatec, hřiště !!PŘESUNUTO!!, O pohár starosty obce Rohatec M+ž+DOR 5.kolo BHL HO BHL
106 27. 08. 2021 2021/09/03 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
107 21. 08. 2021 2021/09/03 Chvalovice, hasičský areál, O pohár obce Chvalovice, 3.kolo ZNL ZN ZNL
108 29. 08. 2021 2021/09/04 ONL Haňovice, noční soutěž 2B OL ONL
109 25. 08. 2021 2021/09/04 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
110 22. 08. 2021 2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
111 22. 08. 2021 2021/09/04 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
112 22. 08. 2021 2021/09/05 Lanšperk, pod hradem Lanšperk UO VCU
113 22. 08. 2021 2021/09/05 Kojatín, O pohár SDH Kojatín TR TRL
114 21. 07. 2021 2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu TR -
115 06. 09. 2021 2021/09/10 Tanvald, Tanvald JN JL
116 28. 08. 2021 2021/09/11 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ TC TCL
117 28. 08. 2021 2021/09/11 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
118 28. 08. 2021 2021/06/07 Herálec, Herálec HB HBHL
119 28. 08. 2021 2021/09/11 Horní Lukavice, O pohár SDH Horní Lukavice PJ ZČHL
120 29. 08. 2021 2021/09/11 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
121 28. 08. 2021 2021/09/11 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
122 30. 08. 2021 2021/09/10 Sudice, O pohár SDH Sudice BK VCBL
123 29. 07. 2021 2021/09/10 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
124 30. 08. 2021 2021/09/11 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov ZR ŽL
125 28. 08. 2021 2021/09/10 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
126 06. 09. 2021 2021/09/11 Karlinky, O pohár primátora 2021 LI PKL
127 21. 08. 2021 2021/09/10 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021 OL -
128 28. 08. 2021 2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
129 28. 08. 2021 2021/09/11 Morašice, VČHL Morašice CR -
130 06. 09. 2021 2021/09/10 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
131 29. 08. 2021 2021/09/12 Výčapy, O pohár starosty SDH TR TRL
132 04. 09. 2021 2021/09/18 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC TCL
133 04. 09. 2021 2021/09/18 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
134 04. 09. 2021 2021/09/18 Srch, Srch _ PA HBHL
135 04. 09. 2021 2021/09/17 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, M+Ž+Dor 4.kolo ZNL ZN ZNL
136 13. 09. 2021 2021/09/17 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
137 04. 09. 2021 2021/09/18 Hradec, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
138 04. 09. 2021 2021/09/18 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
139 04. 09. 2021 2021/09/18 Český Rudolec, O pohár starosty obce _ pohárová soutěž mimo PLPÚ JH PLPU
140 04. 09. 2021 2021/09/18 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - dospělí TC TCL
141 13. 09. 2021 2021/09/18 Velké Hamry, PKL Velké Hamry JN PKL
142 12. 09. 2021 2021/09/18 ONL Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
143 13. 09. 2021 2021/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
144 06. 09. 2021 2021/09/18 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK VCBL
145 14. 08. 2021 2021/08/14 Soběsuky, O pohár starosty PV VCPV
146 11. 09. 2021 2021/09/25 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
147 11. 09. 2021 2021/09/25 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
148 20. 09. 2021 2021/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
149 09. 01. 2021 2021/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021 DO -
150 13. 09. 2021 2021/09/24 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
151 11. 09. 2021 2021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce _ pohárová soutěž mimo PLPÚ JH PLPU
152 11. 09. 2021 2021/09/25 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
153 17. 09. 2021 2021/09/24 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
154 20. 09. 2021 2021/09/24 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
155 20. 09. 2021 2021/09/26 Ploukonice, O posvícenskou husu 2021 SM PKL
156 20. 08. 2020 2021/02/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1ONL Drahanovicenerozlišeno Bílovice492021-07-30 00:08:01
2Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáMuži Pasohlávky102021-07-30 00:02:30
3TJ hřiště Krhovánerozlišeno Střítež nad Ludinou32021-07-29 23:24:26
4Dobřínsko, fotbalové hřištěSmíšený dorostTasovice42021-07-29 23:03:11
5OtínovesMuži Kotvrdovice82021-07-29 22:37:18
6ONL Drahanovicenerozlišeno Střelice572021-07-29 22:16:45
7ŠpičkyŽeny Zahnašovice62021-07-29 22:06:34
8ŠpičkyMuži Zahnašovice102021-07-29 22:06:11
9Dobřínsko, fotbalové hřištěSmíšený dorostHodonice32021-07-29 21:51:59
10ONL Drahanovicenerozlišeno Trojanovice652021-07-29 21:41:53
11Areál u ZD, TrnovMuži Dubenec182021-07-29 21:32:13
12ONL Drahanovicenerozlišeno Blatec632021-07-29 21:30:08
13PohledŽeny Světlá nad Sázavou82021-07-29 21:27:51
14NěmčiceŽeny Senetářov32021-07-29 21:16:04
15Ostrov u MacochyŽeny Senetářov52021-07-29 21:15:11
16Mikulovice hřištěnerozlišeno Blatnice62021-07-29 20:58:09
17Prušánky, park u koupalištěMuži Vracov262021-07-29 20:54:00
18Areál u ZD, TrnovMuži Přívrat152021-07-29 20:33:35
19ŠpičkyMuži Poruba132021-07-29 20:33:03
20Milotice n. B.Muži Poruba152021-07-29 20:31:39
21Hustopeče n. B.Muži Poruba132021-07-29 20:30:14
22ŠpičkyMuži Babice92021-07-29 20:17:33
23Bolatice, hřiště FK BolaticeMuži Služovice102021-07-29 19:48:05
24PetroviceMuži Sedlatice382021-07-29 19:23:20
25ČechtínMuži Sedlatice352021-07-29 19:22:44
26OtínovesMuži Těšetice112021-07-29 19:19:25
27ONL Drahanovicenerozlišeno Nenakonice432021-07-29 18:45:18
28ŠpičkyMuži Kokory52021-07-29 18:37:11
29TJ hřiště Krhovánerozlišeno Kokory92021-07-29 18:34:01
30ONL Drahanovicenerozlišeno Fulnek592021-07-29 18:27:38
31Milotice n. B.Muži Kokory32021-07-29 18:19:10
32Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Ploukonice182021-07-29 17:54:43
33Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáMuži Svatobořice12021-07-29 17:28:27
34Ostrov u MacochyMuži Račice192021-07-29 16:09:04
35ONL Drahanovicenerozlišeno Pavlov622021-07-29 14:42:42
36za kulturním domemnerozlišeno Milostovice72021-07-29 13:18:35
37ONL Drahanovicenerozlišeno Kosov452021-07-29 13:10:27
38Dobřínsko, fotbalové hřištěŽeny Častohostice32021-07-29 12:48:29
39Areál u ZD, TrnovMuži Letohrad - Jeleni132021-07-29 12:23:11
40Hřiště SDH KomárovMuži Hněvošice112021-07-29 11:28:31
41Suchonice, fotbalové hřištěMuži Suchonice12021-07-29 11:16:30
42ONL Drahanovicenerozlišeno Odry292021-07-29 11:00:48
43TutlekyŽeny *102021-07-29 10:41:31
44TutlekyMuži *162021-07-29 10:41:17
45ONL Drahanovicenerozlišeno Velká Bystřice102021-07-29 10:06:54
46PetroviceMuži Kamenice nad Lipou362021-07-29 09:37:57
47TutlekyŽeny Očelice22021-07-29 09:00:38
48ONL Drahanovicenerozlišeno Dub nad Moravou402021-07-29 08:58:12
49ONL Drahanovicenerozlišeno Kosov612021-07-29 08:53:51
50Milotice n. B.Muži Prchalov52021-07-29 08:53:44
51ONL Drahanovicenerozlišeno Droždín582021-07-29 08:16:41
52ONL Drahanovicenerozlišeno Blatec342021-07-29 08:01:06
53ČechtínMuži Nalžovice342021-07-29 07:43:35
54ONL Drahanovicenerozlišeno Mladeč682021-07-29 06:02:03
55ONL Drahanovicenerozlišeno Blatec602021-07-29 05:52:15
56ONL Drahanovicenerozlišeno Měrotín112021-07-29 05:42:15
57ONL Drahanovicenerozlišeno Soběsuky252021-07-29 00:43:07
58ONL Drahanovicenerozlišeno Kožušany122021-07-29 00:13:58
59Hřiště SDH KomárovŽeny Milostovice72021-07-29 00:07:42
60Bolatice, hřiště FK BolaticeŽeny Milostovice82021-07-29 00:06:43
61za kulturním domemnerozlišeno Milostovice192021-07-29 00:02:35
62za kulturním domemnerozlišeno Milostovice142021-07-29 00:02:09
63Volnočasový areál Bakov n/JizMuži Bakov nad Jizerou52021-07-28 23:29:16
64Volnočasový areál Bakov n/JizDorostenci Bakov nad Jizerou12021-07-28 23:27:14
65Volnočasový areál Bakov n/JizŽeny Bakov nad Jizerou12021-07-28 23:27:05
66Volnočasový areál Bakov n/JizMuži Chotětov22021-07-28 23:26:49
67Volnočasový areál Bakov n/JizMuži Bakov nad Jizerou12021-07-28 23:19:51
68OtínovesMuži Myslejovice192021-07-28 22:56:09
69ONL Drahanovicenerozlišeno Bezděčí u Trnávky262021-07-28 22:44:20
70Prušánky, park u koupalištěMuži Milotice252021-07-28 22:01:00
71MSP Oldřišovnerozlišeno Služovice152021-07-28 21:50:10
72PetroviceMuži Kámen342021-07-28 21:43:35
73Aréna Jesenicenerozlišeno Jesenice232021-07-28 21:40:17
74Aréna Jesenicenerozlišeno Jesenice62021-07-28 21:38:30
75ŠpičkyMuži Hlinsko82021-07-28 21:36:47
76Dobřínsko, fotbalové hřištěŽeny Mikulovice12021-07-28 21:00:45
77Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Smržovka92021-07-28 20:55:13
78Třebelovicenerozlišeno Litohoř222021-07-28 20:26:31
79Třebelovicenerozlišeno Litohoř152021-07-28 20:25:40
80ONL Drahanovicenerozlišeno Těšetice192021-07-28 20:21:36
81Bolatice, hřiště FK BolaticeŽeny Malé Hoštice52021-07-28 20:06:22
82ŠpičkyŽeny Hostašovice102021-07-28 20:01:16
83PohledMuži Kámen112021-07-28 19:59:32
84Milotice n. B.Ženy Ratiboř52021-07-28 19:01:36
85Milotice n. B.Muži Ratiboř82021-07-28 19:01:23
86MokroušeMuži Tymákov262021-07-28 18:34:36
87Neplachovice, sportovní areálMuži Holčovice92021-07-28 18:30:01
88Hřiště SDH KomárovMuži Holčovice92021-07-28 18:23:49
89Prušánky, park u koupalištěMuži Třebín242021-07-28 17:53:49
90Sokolská zahrada Zdislavicenerozlišeno Litenčice92021-07-28 17:14:24
91RadonínMuži Čechtín42021-07-28 16:33:27
92MeziříčkoMuži Čechtín62021-07-28 16:32:50
93PetroviceŽeny Petrůvky32021-07-28 16:31:32
94PohledMuži Srch72021-07-28 16:05:48
95ONL Drahanovicenerozlišeno Čelechovice na Hané472021-07-28 16:04:53
96PohledŽeny Kámen52021-07-28 16:02:25
97Česká BěláMuži Pohled52021-07-28 15:47:10
98SrchMuži Pohled52021-07-28 15:46:46
99HerálecMuži Pohled52021-07-28 15:46:22
100SmilovMuži Pohled52021-07-28 15:45:57
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání