Bookmark and Share

DHZ Brvnište (SR) zlepšil úroveň jejich soutěže

Vydané dňa 21. 06. 2004 (3607 x prečítané)

1.kolo SMHL proběhlo v Brvništi. Pořadatelé se postarali o výrazné zlepšení úrovně soutěže vzhledem k loňskému roku. Celkovým hodnocením soutěže byla známka 2.


Podle předpokladů se na první příčce umístili hoši z Lehoty pod Vtáčnikom, kteří na trati 2B dali 15.18 s. ( jsou povoleny hadice C průměru 38 mm). 
     Dříve než se celý seriál SMHL rozjel jsem zaregistroval velkou chuť závodit u družstev, které se loni neumístili na předních mistech. Dalo se očekávat velké nasazení od Podlužan, Svinné, Ďurďové a Nedašova. Toto se vcelku potvrdilo, protože dosažené časy těchto družstev dávají letos tušit, že boj o špici celkového pořadí bude velmi vyrovnaný.
     Snad největší překvapení bylo druhé místo Bylnice, která jela na tuto soutěž s novým strojníkem, který prokázal svoje víceleté zkušenosti z jakéhokoliv postu v družstvu, který dosud dělal. 
     Myslím si, že letos liga ukáže kvality i jiných družstev, které se letos celou zimu připravovali. Úpravy strojů, nákupy sportovního materiálu atd. byly již na prvním kole vidět.
     K atraktivitě rozhodně přispěje i nově zařazená kategorie pro ženy. Dosud se přihlásilo 6 družstev: Pruské, Bylnice, Zbora, Ďurďové, Vydrná a Podlužany. Tradičně dobrý útok předvedla děvčata z Pruského. Zatím se nedařilo děvčatům z Podlužan, ale jejich čas zřejmě přijde, protože na noční soutěži v Motešicích zanechaly velmi dobrý dojem.


Zdroj: Ofka


Dalšie články

SMHL

  skupiny článkov


  Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
  Muži
  2 Bylnice Zlín - - 15,65
  5 Podlužany Nymburk - - 16,29
  7 Nedašov Zlín - - 17,09
  11 Brumov Zlín - - 18,93
  15 Nedašova Lhota Zlín - - NP
  16 Lidečko Vsetín - - NP
  Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
  Ženy
  2 Bylnice Zlín - - 22,30
  6 Podlužany Nymburk - - 34,00