Liga: | PKL |
Místo: | Podůlší |
Okres: | Jičín |
Kraj: | Královéhradecký |
Kdy: | 21. 06. 2014 10:00 |
Kontakt: | Miloslav Šádek |
Telefon: | 737542022 |
Začátek rezervace: | 16. 06. 2014 20:00 |
Konec rezervace: | 20. 06. 2014 20:00 |
Začátek tipování: | 21. 06. 2014 20:00 |
Konec hlasování: | 21. 06. 2014 00:00 |
Zadal: | Jan Kühnel |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Sbor dobrovolných hasičů PODŮLŠÍ
pořádá:
5. kolo Podkozákovské ligy
které se koná
v sobotu 21. června 2014 od 10:00 hod.
v areálu hasičů v Dolním Podůlší.
Startovné: 150 Kč za jedno soutěžní družstvo.
Disciplína: Požární útok mužů a žen (dle pravidel PKL)
+
Soutěž o nejrychlejší nabíračku
Program soutěže:
8:30 – 9:40 příjezd a prezentace družstev
9:40 – 9:50 nástup soutěžních družstev a slavnostní zahájení soutěže
10:00 start prvního družstva
Čekají Vás originální ceny a příjemně strávený den.
Občerstvení zajištěno po celou dobu konání soutěže.
Na Vaši účast se těší hasiči SDH Podůlší.
Popis tratě:
START: betónové panely
NÁBĚH: travnatý
ZÁKLADNA: asfalt
TRAŤ: měkká travnatá místy krtek
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podulsi-2014-06-21-4477.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu..Startovní listina
1 | 1 | Podůlší | Béčko | JC | Podkozákovská liga |
2 | 2 | Tuř | JC | Podkozákovská liga | |
3 | 3 | Maršovice | Muži | JN | Karel Bukvic |
4 | 4 | Podůlší | A | JC | Podkozákovská liga |
5 | 5 | Krásná Ves | ženy | MB | Veronika Kneblová |
6 | 6 | Kosmonosy | MB | Václav Repš | |
7 | 7 | Benešov u Semil | SM | Barbora Menšíková | |
8 | 8 | Ploužnice | SM | Honza Novotný | |
9 | 9 | Myštěves | HK | Jaromír Rosůlek | |
10 | 10 | Vlastiboř | muži | JN | Roman Paldus |
11 | 11 | Košťálov | muži | SM | Tomáš Tulach |
12 | 12 | Obrubce | MB | Václav Repš | |
13 | 13 | Jablonec nad Jizerou | SM | Karolína Jonová | |
14 | 14 | Příšovice | muži | LI | Romana Danišová |
15 | 15 | Malá Skála | Malá Skála Áčko ženy | JN | Monika Klápšťovà |
16 | 16 | Jílové u Držkova | muži | JN | Roman Paldus |
17 | 17 | Veselá | SM | Jaroslav Novotný | |
18 | 18 | Tatobity | SM | Josef Židů | |
19 | 19 | Podmoklice | ženy | SM | Lenka Farská |
20 | 20 | Březová | LI | Petra Mocová | |
21 | 21 | Bukovina, Turnov | Muži | SM | Pavel Štěpán |
22 | 22 | Lestkov | SM | Jaroslav Kudrnáč | |
23 | 23 | Hradčany | Muži | LI | Pavel Štěpán |
24 | 24 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | |
25 | 25 | Roudný | muži | JN | Roman Kalousek |
26 | 26 | Ploukonice | SM | Miroslav Roubíček | |
27 | 27 | Ploukonice | SM | Miroslav Roubíček | |
28 | 28 | Bradlecká Lhota | SM | David Šolc | |
29 | 30 | Malá Skála | Malá Skála Béčko (ženy) | JN | Nikol Vavřichová |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tatobity | SM | 14,70 | 14,65 | 14,70 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Kosmonosy | MB | 14,89 | 14,93 | 14,93 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Podůlší Béčko | JC | 15,13 | 15,17 | 15,17 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Podůlší | JC | 15,09 | 15,56 | 15,56 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Košťálov | SM | 15,52 | 15,61 | 15,61 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Bukovina, Turnov | SM | 15,68 | 15,63 | 15,68 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Vlastiboř | JN | 15,35 | 15,68 | 15,68 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Malá Skála | JN | 15,74 | 15,42 | 15,74 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Roudný | JN | 15,81 | 15,47 | 15,81 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Jablonec nad Jizerou | SM | 14,72 | 16,45 | 16,45 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Ploužnice | SM | 16,63 | 16,11 | 16,63 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Lestkov | SM | 16,84 | 14,58 | 16,84 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Příšovice | LI | 16,88 | 16,03 | 16,88 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Hradčany | LI | 17,35 | 16,53 | 17,35 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Bradlecká Lhota | SM | 30,36 | 30,54 | 30,54 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Obrubce | MB | 34,93 | 35,00 | 35,00 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Veselá | SM | - | - | NP | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Jílové u Držkova | JN | - | 14,49 | NP | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Maršovice | JN | 15,59 | - | NP | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Myštěves | HK | - | 15,13 | NP | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jablonec nad Jizerou | SM | 17,05 | 16,76 | 17,05 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Krásná Ves | MB | 17,49 | 17,29 | 17,49 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Malá Skála A | JN | 18,68 | 18,16 | 18,68 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Benešov u Semil | SM | 21,15 | 20,46 | 21,15 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Podmoklice | SM | 23,78 | 23,82 | 23,82 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Malá Skála B | JN | 26,66 | 24,12 | 26,66 | 2014/06/21 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/06/29 | Podůlší, PKL Podůlší | |
2014/06/21 | Podůlší, PKL Podůlší | |
2015/07/04 | Podůlší, PKL Podůlší | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/01 | Sovenice/Chocnějovice, 3.kolo PKL - Sovenice 2024 | |
2024/06/16 | Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 | |
2024/06/22 | Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 | |
2024/06/29 | Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 | |
2024/07/05 | Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 | |
2024/07/27 | Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 | |
2024/09/07 | Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 | |
2024/09/08 | Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 | |
2024/09/14 | Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 | |
2024/09/21 | Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 | |
Kdy | Kde | Liga |