Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 07. 10. 2019 2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019 JN FNC
2 20. 10. 2019 2019/11/24 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku JH -
3 30. 07. 2019 2019/12/13 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim BO -
4 11. 11. 2019 2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník TR -
5 16. 10. 2019 2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp DO -
6 16. 10. 2019 2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
7 10. 05. 2020 2020/05/22 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
8 17. 05. 2020 2020/05/29 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
9 24. 05. 2020 2020/06/05 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
10 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
11 31. 05. 2020 2020/06/12 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
12 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
13 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
14 14. 06. 2020 2020/06/26 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
15 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
16 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
17 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
18 05. 07. 2020 2020/07/17 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
19 05. 07. 2020 2020/07/18 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
20 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
21 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
22 19. 07. 2020 2020/07/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
23 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
24 26. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
25 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
26 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
27 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
28 08. 08. 2020 2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
29 09. 08. 2020 2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
30 09. 08. 2020 2020/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
31 16. 08. 2020 2020/08/28 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
32 05. 09. 2020 2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
33 06. 09. 2020 2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kotvrdovice502019-11-20 21:05:10
2Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Těpeře42019-11-20 20:03:29
3Český Rudolecnerozlišeno Žirovnice432019-11-20 19:14:00
4Český Rudolecnerozlišeno Mělník482019-11-20 08:12:29
5Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kotvrdovice452019-11-19 15:42:31
6Český Rudolecnerozlišeno Mělník752019-11-19 13:08:39
7Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Dolní Újezd442019-11-18 21:55:14
8Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hartmanice432019-11-18 21:42:19
9Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hartmanice422019-11-18 21:41:15
10Český Rudolecnerozlišeno Polště722019-11-18 19:47:17
11Český Rudolecnerozlišeno Srubec412019-11-18 16:43:22
12Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Medlov412019-11-18 13:34:34
13Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Škodějov162019-11-18 10:35:00
14Český Rudolecnerozlišeno Krasonice1072019-11-17 21:57:07
15Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Poděvousy1302019-11-17 19:56:35
16Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Bolkov32019-11-17 19:55:15
17Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Poděvousy302019-11-17 19:53:55
18Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Bolkov32019-11-17 19:51:03
19Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Křížkový Újezdec172019-11-17 17:48:37
20Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Zlatá Olešnice12019-11-16 20:53:00
21Cvičiště Kojatínnerozlišeno Heraltice72019-11-16 19:07:58
22Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Pěnčín152019-11-16 13:05:06
23Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Radslavice372019-11-15 23:36:29
24Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Morkovice92019-11-15 18:11:33
25Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Popov342019-11-14 21:06:23
26Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Louky362019-11-13 22:43:57
27Cvičiště Kojatínnerozlišeno Panská Lhota62019-11-13 22:18:41
28Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Pustiměř382019-11-13 16:22:24
29Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Pustiměř342019-11-13 16:21:58
30Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín52019-11-12 12:06:41
31Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín12019-11-12 12:06:01
32Český Rudolecnerozlišeno Žďár1052019-11-12 10:34:02
33Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Velké Hamry142019-11-12 10:21:02
34Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Hradčany132019-11-11 21:47:25
35Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Jeřmanice122019-11-11 20:21:57
36Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kamenná Poruba392019-11-11 09:05:19
37Český Rudolecnerozlišeno Stříbřec832019-11-11 08:53:45
38Český Rudolecnerozlišeno Stříbřec492019-11-11 08:52:54
39Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Bílovice332019-11-11 06:07:29
40Český Rudolecnerozlišeno Malšice1062019-11-10 19:26:50
41Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Rymice332019-11-10 16:22:30
42Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Velké Hoštice322019-11-10 09:32:15
43Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Karlinky112019-11-10 01:05:39
44Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Krásná Ves102019-11-09 20:39:36
45Český Rudolecnerozlišeno Boršov1042019-11-09 19:36:36
46Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Těšetice402019-11-09 18:18:20
47Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Veselá322019-11-09 00:36:56
48Český Rudolecnerozlišeno Dolní Dobrouč1032019-11-08 19:38:29
49Český Rudolecnerozlišeno Dolní Dobrouč992019-11-08 19:38:00
50Areál PlazaMuži Obora182019-11-08 14:36:39
51Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany312019-11-08 11:49:02
52Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Vojnice302019-11-08 10:07:59
53Areál PlazaŽeny Bolevec112019-11-08 05:11:35
54Areál PlazaMuži Doubravka222019-11-07 22:25:41
55Areál PlazaMuži Vlčí142019-11-07 19:54:53
56Areál PlazaMuži Litice202019-11-07 06:58:33
57Areál PlazaMuži Příšov32019-11-06 20:40:41
58Český Rudolecnerozlišeno Skalice1022019-11-04 08:26:18
59Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hrubá Vrbka312019-11-03 19:07:35
60Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany352019-11-03 12:01:20
61Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany292019-11-03 12:01:03
62Areál PlazaMuži Doubravka212019-11-03 11:28:09
63Český Rudolecnerozlišeno Světlá nad Sázavou982019-11-02 19:49:35
64Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hrobice292019-11-01 19:18:04
65Areál PlazaMuži Božkov192019-11-01 18:23:06
66Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hradčovice282019-11-01 18:09:09
67Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Lukov282019-11-01 11:44:44
68Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Lukov272019-11-01 10:33:35
69Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Ratiboř262019-11-01 10:29:55
70Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Velký Ořechov192019-11-01 10:17:47
71Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Bílovice252019-11-01 10:12:14
72Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Bohuslavice u Zlína242019-11-01 10:09:59
73Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Lukov232019-11-01 10:07:42
74Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Mladcová222019-11-01 10:07:32
75Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hoštice172019-11-01 10:07:11
76Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Bratřejov212019-11-01 10:03:56
77Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Odry202019-11-01 10:02:59
78Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hradčovice182019-11-01 10:02:02
79Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Louky112019-11-01 10:01:47
80Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Valašské Příkazy162019-11-01 10:00:50
81Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Jarošov152019-11-01 10:00:45
82Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Mirošov132019-11-01 10:00:30
83Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Vlachovice142019-11-01 10:00:30
84Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Jarošov102019-11-01 10:00:15
85Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Bojkovice42019-11-01 10:00:10
86Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Zahnašovice32019-11-01 09:53:58
87Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Zahnašovice82019-11-01 09:53:34
88Český Rudolecnerozlišeno Hrdějovice972019-10-31 12:55:19
89Český Rudolecnerozlišeno Drahňovice962019-10-31 07:44:42
90Areál PlazaMuži Bezděkov22019-10-30 21:32:59
91Areál PlazaMuži Tupadly172019-10-30 21:01:23
92Český Rudolecnerozlišeno Dehtín942019-10-30 18:40:49
93Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Kněžpole62019-10-29 13:42:05
94Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hrabůvka52019-10-29 13:41:31
95Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Pohořelice122019-10-29 13:36:00
96Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Pohořelice72019-10-29 13:35:40
97Český Rudolecnerozlišeno Nová Ves u Světlé792019-10-29 08:54:20
98Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Šebetov272019-10-28 18:21:38
99Český Rudolecnerozlišeno Želeč932019-10-28 17:16:43
100Český Rudolecnerozlišeno Choustník922019-10-26 20:25:28
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání