Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Mo
2
Ma
3
Le
4
Ih
5
Le
6
Zb
7
Do
8
Pr
9
Sv
10
Ho
11
Br
12
Po
13
Po
14

15
Ne
16
Ďu
17
1. Ihrište 20 13,80PU--
13,80
--------------
2. Brumov "A" 17 13,87ZL--
13,87
--------------
3. Podhorie 15 13,89ZA--
13,89
--------------
4. Vrbětice 13 13,94ZL--
13,94
--------------
-. Stupné 13 13,94PB--
13,94
--------------
6. Hliník nad Váhom 10 14,30BY--
14,30
--------------
-. Malá Bytča 10 14,30BY--
14,30
--------------
8. Dohňany 8 14,34PU--
14,34
--------------
9. Trstené 7 14,39LM--
14,39
--------------
10. Vysoké Pole 6 14,48ZL--
14,48
--------------
11. Visolaje 5 14,58PU--
14,58
--------------
12. Poľný Kesov 4 14,68NR--
14,68
--------------
13. Krásno nad Kysucou 3 14,77CA--
14,77
--------------
14. Francova Lhota 2 14,84VS--
14,84
--------------
15. Rudinka 1 14,92KM--
14,92
--------------
16. Podlužany nad Bebravou 0 14,95BN--
14,95
--------------
-. Zbora "A" 0 15,01PU--
15,01
--------------
-. Lednické Rovne 0 15,04PU--
15,04
--------------
-. Pavlice 0 15,22TT--
15,22
--------------
-. Nedašova Lhota 0 15,39ZL--
15,39
--------------
-. Milochov 0 15,41PB--
15,41
--------------
-. Bobrovček 0 15,44LM--
15,44
--------------
-. Bánovce nad Bebravou Dolné Ozorovce 0 15,44BN--
15,44
--------------
-. Mikušovce pri Pruskom 0 15,53IL--
15,53
--------------
-. Streženice 0 15,65PU--
15,65
--------------
-. Brvnište 0 15,68PB--
15,68
--------------
-. Jablonové B 0 16,84BY--
16,84
--------------
-. Svinná 0 17,81TN--
17,81
--------------
-. Lidečko 0 18,59VS--
18,59
--------------
-. Pravotice 0 19,09BN--
19,09
--------------
-. Rakša 0 19,56TR--
19,56
--------------
-. Predmier 0 19,95BY--
19,95
--------------
-. Jablonové A 0 24,62BY--
24,62
--------------
-. Horná Breznica 0 26,75PU--
26,75
--------------
-. Štiavnik 0 NPBY--
NP
--------------
-. Voderady 0 NPTT--
NP
--------------
-. Nosice 0 NPPU--
NP
--------------
-. Setechov 0 NPBY--
NP
--------------
-. Ďurďové 0 NPPB--
NP
--------------
-. Makov 0 NPCA--
NP
--------------
-. Hrabové 0 NPBY--
NP
--------------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Mo
2
Ma
3
Le
4
Ih
5
Le
6
Zb
7
Do
8
Pr
9
Sv
10
Ho
11
Br
12
Po
13
Po
14

15
Ne
16
Ďu
17
1. Dežerice 10 16,37BN--
16,37
--------------
2. Setechov 8 17,65BY--
17,65
--------------
3. Malá Bytča 6 18,01BY--
18,01
--------------
4. Hliník nad Váhom 4 18,36BY--
18,36
--------------
5. Nosice 3 19,48PU--
19,48
--------------
6. Moškovec 2 20,11TR--
20,11
--------------
7. Nedašova Lhota 1 21,49ZL--
21,49
--------------
8. Ladce 0 27,12IL--
27,12
--------------
-. Lednické Rovne Horenická Hôrka 0 35,98PU--
35,98
--------------
-. Ihrište 0 NPPU--
NP
--------------
-. Mikušovce pri Pruskom 0 NPIL--
NP
--------------
-. Brvnište 0 NPPB--
NP
--------------
-. Šišov 0 NPBN--
NP
--------------
-. Bytčica 0 NPZA--
NP
--------------
-. Podvažie 0 NPPB--
NP
--------------


Celkem se účastnilo:  56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: